مواد اولیه
ماشین آلات و تجهیزات
پرسش و پاسخ
مشاوره
رنگدانه پوشش سیم و کابل

رنگدانه پوشش سیم و کابل



شرکت های تولید کننده رنگدانه عایق سیم و کابل  پی وی سی:






تولید کنندگان خارجی دوده (کربن بلک ) گرید سیم و کابل پی وی سی  :(نام شرکت ها به ترتیب حروف الفبا می باشد.)

ردیف نام شرکت  سایت /شماره تماس دیتاشیت/اطلاعات محصول
 
1
 
BASF www.basf.com   
 
2
 
China Synthetic Rubber www.csrcgroup.com  
 
3
 
Evonik  www.evonik.com  
 
4
Emerald Performance Materials www.emeraldmaterials.com  
 
5
ISL-Chemie www.isl-chemie.de  
 
6
Orion Engineered www.orioncarbons.com  
 
7
Tinting Systems www.tsccolor.com  


تولید کنندگان خارجی تیتانیوم دی اکسید(تیتان) -گرید سیم و کابل پی وی سی


ردیف نام شرکت  سایت /شماره تماس دیتاشیت/اطلاعات محصول
 
1
 
Aceto Chemicals Zhengzhou www.acetochemicals.com  
 
2
 
Aturex  www.aturex.com  
 
3
 
Chemours www.chemours.com   
 
4
CINKARNA www.cinkarna.si  
 
5
Dequing Sinopigments www.sinopigments.com  
 
6
dupont www.dupont.com  
 
7
Gabriel-Chemie www.gabriel-chemie.com  
 
8
GuangDong Sky Bright www.skybright-chemicals.com  
 
9
Guangzhou Chemem www.chemem.com  
 
10
Ishihara Sangyo Kaisha www.iskweb.co.jp  
 
11
ISL-Chemie www.isl-chemie.de  
 
12
Jiangsu GPRO www.gpro.com.cn  
 
13
kronos www.kronostio2.com  
 
14
LANSCO Colors www.pigments.com  
 
15
Oxen chemicals www.oxenchem.com  
 
16
plastikakritis www.plastikakritis.com  
 
17
Police
(Group Azoty)
www.grupaazoty.com  
 
18
PolyOne www.polyone.com  
 
19
Sichuan Lomon Titanium www.en.lomon.com  
 
20
TOR Minerals www.torminerals.com  
 
21
Tronox www.tronox.com  





تولید کنندگان خارجی رنگدانه معدنی (غیر آلی) -گرید سیم و کابل پی وی سی

ردیف نام شرکت  سایت /شماره تماس دیتاشیت/اطلاعات محصول
 
1
 
AGS Organics www.agsgroup.corporateonline.in  
 
2
 
BASF www.basf.com  
 
3
 
Benda-Lutz
(Sun Chemical group)
www.sunchemical.com  
 
4
Cappelle Pigments www.cappelle.be  
 
5
Crenovo www.crenovo.com  
 
6
Dongguan Hailerui Chemical www.hailerui.com  
 
7
Everkem www.everkem.com  
 
8
Evonik www.evonik.com  
 
9
Gemini Dispersions www.geminidispersions.com  
 
10
Habich www.habich.com  
 
11
Heubach www.heubachcolor.de  
 
12
Holliday Pigments www..holliday-pigments.com  
 
13
Hunan Jufa Technology www.jufapigment.com  
 
14
ISL-Chemie www.isl-chemie.de  
 
15
Nubiola www.nubiola.com  
 
16
PolyOne www.polyone.com  
 
17

Prasad International
www.prasadinternational.com  
 
18
Qingdao Sanhuan Colorchem www.cncolorchem.com  
 
19
Tinting Systems www.tsccolor.com  
 
20
Unilex Colours & Chemicals www.phthalocyaninepigments.com  
 
21
     


تولید کنندگان خارجی رنگدانه آلی  -گرید سیم و کابل پی وی سی( نام شرکت ها بر اساس حروف الفبا قرار داده شده)

ردیف نام شرکت  سایت /شماره تماس دیتاشیت/اطلاعات محصول
 
1
 
Aakash Chemicals www.aakashchemicals.com  
 
2
 
Advaitya Dye Chem www.advaityadyechem.com  
 
3
 
AGS Organics
 
www.agsgroup.corporateonline.in  
 
4
Anupam Colours www.anupamcoloursacpl.com  
 
5
Asahi Songwon Colors www.asahisongwon.com  
 
6
BASF  www.basf.com  
 
7
Blue Giant India www.bluegiant.in  
 
8
Cappelle Pigments www.cappelle.be  
 
9
Changzhou North American Chemical Group www.cznachem.com  
 
10
Cinic www.cinic.com  
 
11
Clariant www.clariant.com  
 
12
Crenovo www.crenovo.com  
 
13
Dominion Colour www.dominioncolour.com  
 
14
Euchemy Industry www.euchemy.com  
 
15
Everkem www.everkem.com  
 
16
Exel Chemicals www.exelchemicals.com  
 
17
First Color www.first-color.com  
 
18
Gemini Dispersions www.geminidispersions.com  
 
19
Hangzhou Dimachema www.dimachema.com  
 
20
Horsta Chemicals Zhuhai www.horsta-pigment.com  
 
21
ISL-Chemie www.isl-chemie.de  
 
22
Jaysynth Dyestuff www.jaysynth.com  
 
23
Jeco Pigment www.jecogroup.com  
 
24
Kolor Jet Chemical www.kolorjetchemicals.com  
 
25
LANSCO Colors www.pigments.com  
 
26
Liwang Chemical
(Nantong)
   
 
27
Liaoning Liangang Pigment & Dyestuff www.liangangchem.com  
 
28
Mazda Colours www.mazdacolours.com  
 
29
Meghmani Organics www.meghmani.com  
 
30
Ningbo Precise Color www.precisechem.com  
 
31
Pidilite Industries www.pidilite.com  
 
32
PolyOne www.polyone.com  
 
33
Prasad International www.prasadinternational.com  
 
34
Ramdev Chemical Industries www.ramdevpigments.com  
 
35
sincol www.sincol.com.cn  
 
36
starup www.staruppigment.com  
 
37
Sudarshan Chemical Industries www.sudarshan.com  
 
38
Sun Chemical www.sunchemical.com  
 
39
TAIWAN DYESTUFFS & PIGMENTS www.tdpctw.com  
 
40
Tanya Exports www.toyo-color.com  
 
41
Tinting Systems www.tsccolor.com  
 
42
TOYOCOLOR www.toyo-color.com  
 
43
Trust Chem www.trustchem.eu  
 
44
Verdcol www.verdcol.com  
 
45
Vibfast Pigments www.vibfast.com  
 
46

 
 
Voxco Pigments and Chemicals www.voxco.in  
اگر تولید کننده یا تامین کننده یا وارد کننده رنگدانه پوشش سیم و کابل  هستید لیست محصولات خود را به ایمیل  ads@polynoco.com   ارسال کنید.
این بانک اطلاعاتی مواد اولیه پلیمری و شرکت های مرتبط است، رایگان می باشد و به زودی برای سایر پلیمر ها در دسترس خواهد بود.


رنگدانه پی وی سی چیست؟ بیشتر بخوانید(کلیک کنید)

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !
تصویر موجود نمیباشد