آرشیو اخبار عمومی
رطوبت زدایی پلیمر ها رطوبت زدایی پلیمر ها

برخی از پلیمرها رطوبت را از هوا جذب می کنند تا رطوبت متعادل خود برسند  ادامه مطلب . . .

سرمایه گذاری 400 میلیون یورویی آلمان در شاخه پلیمرهای کاربردی در گروه پلی آمید  سرمایه گذاری 400 میلیون یورویی آلمان در شاخه پلیمرهای کاربردی در گروه پلی آمید

آلمان از برنامه خود برای سرمایه گذاری 400 میلیون یورویی با هدف بازسازماندهی شاخه پلیمرهای کاربردی خود در گروه پلی آمید خبر داد.  ادامه مطلب . . .

حذف ضایعات پلاستیک با هدف کاهش آلودگی محیط زیست حذف ضایعات پلاستیک با هدف کاهش آلودگی محیط زیست

کشورهای سازمان ملل متحد تصمیم گرفتند ضایعات پلاستیکی را با هدف کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از آن، درفهرست یک پیمان بین المللی ناظر بر تجارت ضایعات خطرناک وارد کنند.  ادامه مطلب . . .

رشد یکدست قیمت‌های پایه پتروشیمی با اهرم دلار رشد یکدست قیمت‌های پایه پتروشیمی با اهرم دلار

دنیای اقتصاد : قیمت‌های پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا با اهرم دلار افزایشی اعلام شد که مهم‌ترین محرک برای رشد قیمت‌ها در بازار آزاد بود. افزایش نزدیک به ۳ درصدی متوسط هفتگی دلار نیمایی اگرچه محرک اصلی رشد قیمت‌ها بود و این نرخ به کانال ۹ هزار و ۷۰۰ تومانی وارد شد ولی عدم رشد عرضه‌ها در بورس کالا در هفته‌های اخیر را هم باید دلیل مهمی برای رشد نرخ در بازار داخلی به شمار آورد.  ادامه مطلب . . .

گسترش استفاده از چاپگرهای سه بعدی در تولید توسط خودروسازی آئودی گسترش استفاده از چاپگرهای سه بعدی در تولید توسط خودروسازی آئودی

شرکت خودروسازی آئودی در حال گسرش استفاده از چاپگرهای ۳D در فرایند تولید است. طراحی سفارشی و چاپ آن به صورت محلی توسط چاپگر ۳D به کمک کارکنان خطوط طراحی و تولید، می باشد.  ادامه مطلب . . .