کد : ١٠۵٨٧
تاریخ انتشار : ١٣٩۶/١٢/١٣
بازدید : ٨٠٢

شرکت ELIX ویژگی ­های صفحات استایرنی را بهبود می ­دهد.


شرکت ELIX انواع مختفی از ترکیبات بر پایه­ ی ABS که قابلیت صفحه ­ای شدن را دارند در VDI Plastics در کنگره مهندسی خودرو در آلمان در اوایل سال جاری معرفی کرد. گرید کنونی P2MC با ترکیبات جدید HH P2MC ABS و آلیاژ HH4115PG ABS/PC ترکیب شده است. HH P2MC مقاومت گرمایی بالاتری دارد.


شرکت ELIX ویژگی ­های صفحات استایرنی را بهبود می ­دهد.
شرکت ELIX انواع مختفی از ترکیبات بر پایه­ ی ABS که قابلیت صفحه ­ای شدن را دارند در VDI Plastics در کنگره مهندسی خودرو در آلمان در اوایل سال جاری معرفی کرد. گرید کنونی P2MC با ترکیبات جدید HH P2MC ABS و آلیاژ HH4115PG ABS/PC ترکیب شده است. HH P2MC مقاومت گرمایی بالاتری دارد. تمام محصولات توسط FDA به منظور کاربردهایی که همراه با تماس با غذا هستند، تصویب شده ­اند.
این افزودنی به صورت ترکیبی با رنگ­ه ای مایع یا به عنوان افزودنی مایع Global Plus شرکت به کار برده می­ شود. گفته شده است که این مواد نسبت به مستربچ­ های جامد، ارزان­تر هستند. "در حالیکه افزودنی­ های مایع P2MC به صورت خالص، دمای HDT را به 104 درجه ­ی سانتیگراد می­رساند، آلیاژ HH4115PG ABS/PC برای کاربردهایی که به دمای بالا نیاز دارند مناسب هستند و فرآیند پذیری بهتر و قیمت پایین تری نسبت به افزودنی­ های مشابه دارند. اهداف کاربردی برای این افزودنی­ ها در مشبک ­های رادیوتور خودروها، لوگوها، پروفیل­ ها، دستگیره ­های درب عقب و قطعات داخلی خودرو است.
 

برچسب: شرکت ELIX, کنگره مهندسی خودرو, ABS, صنعت خودرو, قطعات خودرو, خبر پلیمری

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !