کد : ١۴۶٢٩
تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۶/٢۵
بازدید : ٢۶١

استفاده از نیروی مکانیکی برای بهبود زخم


Orgill برای اولین بار نشان داد چگونه اپیدرم و درم پوست را بازسازی می کنند. او یک فرآیند تزریق پیوند کلاژن پوست - شناخته شده به عنوان چهارچوب - با سلول های سالم برای ترویج بازسازی ارائه کرد.


استفاده از نیروی مکانیکی برای بهبود زخم
این روش برای اکثر موارد از جمله بیمارستان ها و کارخانه ها مورد استفاده می باشد.

Orgill ، استاد دانشکده پزشکی هاروارد، توضیح می دهد "تا محدوده زمانی که شما یک عملیات انجام می دهید بسیار شبیه ساختن چیزی در یک کارخانه است به عنوان مثال شما می خواهید کنترل کیفیت بالا داشته باشید و یک محصول کارامد تولید کنید در عمل جراحی نیزاین اصول مهندسی کنترل فرایند بسیار مهم است".


در اوایل دهه 80، Orgill از طریق برنامه سلامت و فناوری سلامت هاروارد-MIT دکترای خود را در مهندسی مکانیک در MIT کسب کرد. دوره آموزشی ویژه او در HST، برنامه مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی بود که ترکیبی از آموزش مهندسی مکانیک سنتی با قرار گرفتن در معرض بالینی و پزشکی است.

او قبلتر روی اولین روش موفقیت آمیز بازسازی پوست را در قربانيان سوختگی، همراه با همکاریش جان فور بوك، در موسسه ی شینر در بوستون اختراع كردکار کرده بود. برای پایان نامه دکترای خود، Orgill در کنار Yannas  برای روش های جدید ارتقاء بازسازی بافت در زخم مشغول به کار شد.


Orgill برای اولین بار نشان داد چگونه اپیدرم و درم پوست را بازسازی می کند. او یک فرآیند تزریق پیوند کلاژن پوست - شناخته شده به عنوان چهارچوب - با سلول های سالم برای ترویج بازسازی ساخته شده است. این برای اولین بار نیاز به برداشتن یک قطعه سالم بافتی در جایی دیگر در بدن بیمار را فراهم کرد. پس از مخلوط شدن در یک محلول آبی، سلولها در کنار سانتریفیوژ همراه با چهارچوب کلاژن قرار می گیرند. نیروی گریز از مرکز کمک می کند تا به طور مساوی سلول های موجود در چهارچوب توزیع شود.

هنگامی که چارچوب تزریق سلولی به زخم اعمال شد، به منظور ارتقاء بهبود زخم  به جای بازسازی لایه درونی پوست که به عنوان درم شناخته می شود، این داربست های کلاژن جدید سلول های بنیادی جدید در همان زمان ، بازسازی پوست لاپاراسکوپی بیرونی پوست را افزایش می دهد.

او می گوید: "گروه من تحقیقاتی را در مورد اینکه نیروهای مکانیکی به زخم هایی برای بهبودی کمک می کنند، انجام می دهند.مفهوم ترکیب سلول ها با چهارچوب و اضافه کردن نیروهای مکانیکی می تواند راهی قدرتمند برای حرکت به جلو با بازسازی پوست باشد."

Orgill. می گوید: "مهندسی مکانیک یک فرایند تفکر از نحوه تجزیه و تحلیل و مقابله با مشکلات را می آموزد - در جراحی ما به روش مشابهی فکر می کنیم."


منبع:MIT news
برچسب: مهندسی پزشکی, مهندسی پلیمر, کلاژن , بهبود زخم, POLYMER , HEALING

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !