کد : ١٧۶٣٢
تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٧/٣٠
بازدید : ٣٨۴

BASF محصولات جدید خود را در FAKUMA به نمایش گذاشت.


بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت پلاستیک سالانه دنیا، اینبار هم موفق به ثبت رکوردی تازه در تعداد شرکت های حاضر در نمایشگاه شد.تعداد 1288 شرکت از 32 کشور دنیا...


BASF محصولات جدید خود را در FAKUMA به نمایش گذاشت.
 با پایان مهلت ثبت نام حضور در نمایشگاه، تعداد 1288 شرکت از 32 کشور دنیا، آماده شدند تا آخرین نوآوری ها و توانمندی های خود را در حوزۀ سخت افزار و نرم افزار های فرایندهای صنعتِ پلاستیک ارائه نمایند.
رتبه های اول تا ششم کشورها به لحاظ تعداد شرکت کننده به این ترتیب است: آلمان 675، ایتالیا 72، سوئیس 66، اتریش 27، چین 24 و هلند 22.
مهمترین نوآوری های این دوره متمرکز بر موضوعات کاهش مصرف مواد و انرژی در تولید و فرایندهای پلاستیک، گسترش استفاده از مواد کامپوزیتی در صنایع مختلف، بهبود دقتِ قالب های تزریق پلاستیک برای بهره گیری در تولیدات میکروتکنولوژی و مهندسی پزشکی، پیشرفت عملیات یکپارچه تولید برای قطعات مینیاتوری و دیواره های بسیار نازک، کاربردهای نوین برای تکنولوژی قالب های دوار همچون فرایندهای ترمو فرمینگ و پرینت سه بعدی.
نمایشگاه فاکوما همچنین به لحاظ تعداد حضور بزرگترین تأمین کنندگان فرایندهای تولید نمونه سریع و ساخت ابزار و تجهیزات هم یک رویداد متمایز از سایر نمایشگاههای مشابه محسوب میشود.

پلاستیک های مهندسی به رانندگی خودران و افزایش راحتی در رانندگی کمک می کنند
     Ultradur® برای قطعات کامپوزیتی اتومبیل مقاوم و مستحکم
کاربرد های متنوع برای Infinergy® در بخش ورزشی
 Masterbatchهای رنگی از BASF Color Solutions سبب بازیافت مواد شبه درخشان می شوند  نمونه کارها متنوع و عملکرد برجسته: polyarylsulfones برای کاربرد های  خانگی، خودرو و آب
     BASF ایده ها را به راه حل های ایده آل تبدیل می کند

هنگامی که درب ها در Fakuma 26 در Friedrichshafen آلمان برگزار می شود، از 16 تا 20 اکتبر، BASF آخرین تحولات خود را از نمونه های وسیع آن نشان می دهد. نمایشگاه بین المللی برای فرایمد پلاستیک، کارشناسان BASF در مورد روند بازار فعلی در بخش خودرو، شیوه زندگی و بخش های صنعتی، را مشاهده خواهند کرد. بسیاری از محصولات و نوآوری های جدید در سالن B4 در ایستگاه 4306 ارائه خواهد شد.
Deep Gloss Ultramid® اکنون در رنگ
توسعه ی پلی آمید Ultramid Deep Gloss همچنان پیشرفت می کند. پس از موفقیت در بازار و برنده جایزه نوآوری آلمان، این محصول در حال حاضر از سیاه به رنگارنگ تبدیل شده است. "به منظور پاسخگویی به نیازهای فردی مشتریان ما، ما هم اکنون می توانیم درخشش Ultramid Deep Gloss را در رنگ های مختلف ارائه دهیم. به غیر از رنگ های متضاد، ما رنگی که نزدیک به  رنگ فعلی استرا میتوانیم ارایه دهیم .این فرصت های متنوع را برای طراحی داخلی خودرو باز می کندXaver Hopfenspirger، مدیر پروژه Ultramid Deep Gloss در BASF می گوید:مشخصات خواص عالی بدون تغییر باقی می ماند: مقاومت در برابر خراش، مقاومت شیمیایی و مقاومت بالا در برابر. UV علاوه بر این، سطح بالای برش ساختارها را با جزئیات پایدار باز می کند، در نتیجه ترکیب بسیار متناقض نور و سایه را بدون پوشش اضافی فراهم می کند.
 
مواد با کارایی بالا برای رانندگی خودران
شیمی نقش مهمی در راحتی و ایمنی رانندگی خودران دارد. سنسورهای خودرو در کمک به راننده مهم هستند و بخش مهمی از توسعه رانندگی مستقل هستند. این که آیا این ها رادار، لایتار، سنسورهای مادون قرمز یا اولتراسونیک هستند، نه تنها به عنوان دستیار خط، بلکه به عنوان سیستم های هشدار برخورد و کنترل از راه دور عمل می کنند و به عملکرد ترمز اضطراری کمک می کنند - یک پیش شرط اساسی برای کنترل خودروها به طور خودکار در آینده است. با استفاده از طیف گسترده ای از محصولات مانند پلی اتیلن ترفتالات مقاوم در برابر هیدرولیز (PBT) Ultradur HR و polyamide (PA) Ultramid EQ برای کاربردهای الکترونیکی حساس استفاده می کنند، BASF در حال حاضر به تعداد زیادی از فن آوری های حسگر کمک می کند و نقش مهمی در اماده ساختن یکک رانندگی مستقل دارد.
پلاستیک های مهندسی و پلی اورتان باعث افزایش راحتی رانندگی می شود
تولیدکنندگان خودرو همیشه مایل هستند تا اثرات قطعات غیر تعلیق شده بر روی شاسی را کاهش داده و به محافظت از ماشین سواران وخودرو از ضربه های مزاحم بپردازند. کاهش وزن، راحتی رانندگی، راه حل NVH (NVH: Noise، Vibration، Harshness) - طیف گسترده ای از الزامات در مورد قطعات شاسی وجود دارد. به منظور اجازه دادن به تولید کنندگان خودرو برای به دست آوردن ترکیب مطلوب ساخت و ساز سبک، آکوستیک دلپذیر و ارتعاش، BASF راه حل های NVH ساخته شده از پلیاستایر سلول Cellasto ® پلی اورتان میکرو سلولی و همچنین Polyamide تقویت پلی اتیل Ultramid و پلی اورتان ترموپلاستیک Elastollan ® . این نتیجه در ترکیب مواد کارآمد برای مونتاژ های بالا، صندلی ها و سایر قطعات شاسی است.
 
E-MOBILITY با Elastollan
خواص مکانیکی عالی Elastollan و مقاومت بالا به چربی ها و روغن ها، پلی اورتان ترموپلاستیک (TPU) ، از BASF شریک ایده آل در زمینه تحرک الکترونیکی می سازد. با توجه به انعطاف پذیری و مقاومت UV خود، چندین نوع Elastollan مبتنی بر polyether polyol از سری های 1100 و 1100 FHF / FR به ویژه برای استفاده در غلاف های کابل شارژ (صدور گواهینامه ایزو 6722 - کلاس C و کلاس D) مناسب برای تلفن همراه شارژ از محفظه باطری یا در یک ایستگاه شارژ علاوه بر این، نماتدهای Elastollan بر پایه غیر هالوژن، مقاوم در برابر شعله، مشتریان را با ویژگی های پردازش عالی و با کیفیت بالا به طور مرتب ارائه می دهند.
 
اتصالات بهینه برای صنعت خودرو
BASF نمونه کارهای خود را از پلاستیک های مهندسی گسترش می دهد و همچنان برای پاسخ به روند مینیاتور سازی قطعات الکترونیکی خودرو پاسخ جدیدی را می دهد: گرید  Ultradur جدید B4340ZG3، با ویژگی های مکانیکی بهبود یافته و افزایش قدرت ضربه، باعث افزایش سختی و مقاومت در برابر بارهای خارجی می شود، جریان هوای عالی برنامه های کاربردی مانند سیم های کابل نیاز به اتصالات پلاگین قوی و ناپیوسته برای جلوگیری از جابجایی کار و هزینه های سخت افزاری قطعات معیوب دارند. Ultradur B4340ZG3 دارای خواص الکتریکی ویژه است. CTI (شاخص ردیابی مقایسه ای به IEC 60112) 600 ولت است و بنابراین حداقل فاصله ها بین آهنگ های هادی در اتصالات پلاگین اجازه می دهد. Ultradur B4340ZG3 در حال حاضر به صورت سیاه و سفید و بدون رنگ در مقادیر تجاری موجود است. نمونه ها می توانند سفارش داده شوند.
 
عزم کریستال روشن برای Elastollan
سری های Elistollan alifatica L 700 و L 1200 با ویژگی های عالی نوری و سختی مکانیکی فوق العاده آن را پوشش میدهد. هنگامی که برای حفظ سطوح ظریف به عنوان بخشی از حفاظت از تراشه های سنگی در اتومبیل یا حفاظت از فرسایش در توربین های بادی استفاده می شود، استفاده از فیلم های Elastollan توصیه می شود. این مواد ترکیبی از شفافیت ، مقاومت طولانی مدت UV و خواص مکانیکی قوی در سایر کاربردهای درخواستی مانند فیلمهای لمینیت TPU در شیشه ای با امنیت بالا برای وسایل نقلیه و ساختمان ها را ارائه می شود.
بشین! صندلی در ایستاده توسط Aula سبک از Wilkhahn ارائه شده است
Aula نام مدل جدید صندلی از Wilkhahn است. قاب کاملا پلاستیکی و دستشویی از Ultramid SI، پلاستیکی بهینه شده با سطح BASF ساخته شده است. با استفاده از این صندلی، طراحان و مهندسان پلاستیک را به ابعاد زیبایی شناختی و کاربردی می رسانند. قابلیت شبیه سازی BASF (Ultrasim®) همچنین نقش مهمی در اطمینان از اینکه هر بخشی از قاب صندلی می تواند از یک پلاستیک با کارایی بالا (Ultramid SI) تولید شود، به این ترتیب یک هسته فولادی غیر ضروری تولید می شود. این به یک کلاس وزن جدید منجر شد.
 
رنگ های اصلی از BASF Color Solutions
BASF Color Solutions Germany GmbH
همچنین با استفاده از سرامیک اصلی آن برای ریزش مو، در حال ارائه محصولات برای تقویت مفهوم پایداری در سال جاری است. برای این منظور، دو نوع "رنگ آمیزی پلاستیک های طبیعی" و "رنگ آمیزی مواد بازیافتی" به عنوان جایگزین های معادل ارائه می شوند. این گونه ها در جبهه مصنوعی ساخته شده اند که با استفاده از خطوط تولید Lufilen® und Sicolen® رنگ بندی شده و تولید شده توسط Beens Grass-Yarns BV با استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن واقعی می تواند سهم ارزشمندی برای پایداری منابع محدود آب در مناطق خشک داشته باشد. امکان رنگرزی مواد بازیافت شده برای تولید یک محصول با کیفیت بالا، بازیافت مواد در یک اقتصاد دایره ای را تقویت می کند. حتی ممکن است مواد رنگی حاوی 100٪ بازیافتی را نیز داشته باشند، از آنجا که رنگ های متداول رنگی Sicolen masterfatches موفق به غلبه بر چالش های معمول از بازیافت رنگ با استفاده از مواد افزودنی خاص است. مثال های احتمالی: بطری های آشامیدنی و سطل های زباله است که می تواند برچسب زیست محیطی "Blue Angel را حمل کند.
ترکیب نمونه کارها وسیع با دانش گسترده ای برای ارائه ارزش اضافی
BASF به عنوان تامین کننده پیشرو مواد افزودنی برای صنعت پردازش پلاستیک، مشتریان خود را طیف گسترده ای از راه حل ها از جمله آنتی اکسیدان ها و تثبیت کننده های نور، و همچنین بازدارنده های شعله و اصلاح کننده های پلیمری است که عملکرد و دوام پلاستیک را افزایش می دهد. شایستگی وسیع آن در امور نظارتی برای ارائه پشتیبانی پیشرو صنعت در جنبه های مهم، از جمله میزان انتشار، مشتریان خود را قادر به رعایت دقیق ترین الزامات می کند. یک مثال Irgastab® PUR 70، یک افزودنی ضد پاش برای کف پلی اورتان است که از تخریب اکسیداتیو حرارتی polyol و فوم انعطاف پذیر PUR در تولید فوم جلوگیری می کند و منجر به انتشار بسیار کم می شود. این فوم ها را می توان به استفاده از وسایل داخلی داخلی مختلف از جمله پوشش نسوز و صندلی های فوم قالب و به OEM ها و سطوح به طور مداوم تطابق با الزامات خودرو و خودرو منتشر شده است.
Ultramid Flex برای بسته بندی نرم
Ultramid Flex F38 جدید  copolyamide مبتنی بر زیست BASF است. با توجه به ویژگی های برجسته آن، حتی در دماهای پایین و رطوبت کم، به راحتی برای بسته بندی نرم، و همچنین یک مجموعه گسترده ای از فیلم های فنی مناسب است. Ultramid Flex F38 علاوه بر عملکرد فنی خود، سهم مشخصی را در زمینه پایداری فراهم می کند، زیرا بخشی از مواد خام از روغن های روغنی محلی رشد می کند. برای صنعت بسته بندی، Ultramid Flex F جدید فرصت های جدیدی را برای راه اندازی محصولات مبتنی بر زیست بر روی بازار باز می کند.
 
Ultrason® نمونه کارها با عملکرد منحصر به فرد آن
تطبیق پذیری و عملکرد عالی Ultrason، polyarylsulfone BASF، امکان استفاده از کاربرد های گسترده را برای شرکت های صنایع مختلف مانند خانه، خودرو و ساخت و ساز فراهم می کند. BASF خلاصه ای از نمرات Ultrason مختلف برای کاربردهای خانگی مانند فریزر عمیق ارائه می دهد که ایمنی مواد غذایی، مقاومت در برابر حرارت و طراحی با موفقیت ترکیب می شوند. برای صنعت ساخت و ساز، مواد مجاز برای تماس با آب آشامیدنی و حتی می توانند برای ساخت اجزای ساخته شده در ددیواره  استفاده شوند، به طور فزاینده ای مهم می شود. در اینجا، BASF چندین اتصالات را برای نشان دادن اینکه چگونه پلی فینیل سولفون اولتراسون P ترکیبی از دوام با ترک خوردگی بالا و مقاومت در برابر حرارت است، نشان می دهد. Ultrason همچنین برای اجزای مقاوم در برابر حرارت در صنعت خودرو استفاده می شود. به عنوان مثال، به لطف مقاومت حرارتي فوق العاده آن تا 220 درجه سانتيگراد، طراحي بازتابنده هاي جديد در Hyundai ix35 به خصوص فشرده شده بود. برای کاربرد هایی با ثبات با ابعاد سخت افزاری و جریان پذیری خوب، BASF Polytelesulfone Ultrason Dimension E 0510 G9 را ارائه می دهد.
 
آیا شما قهوه را با نوآوری می خواهید؟ در نوار، BASF بار دیگر در خدمت قهوه های ویژه ای که در کپسول های ساخته شده از Ultradur B 1520FC R01 عرضه می شود، ارائه می شود. Ultradur B1520 FC R01 (FC: Food Contact) ارائه می دهد بخار، اسید و مخصوصا مانع عطر بدون نیاز به پوشش های اضافی. محصولات در بسته بندی ساخته شده از این مواد PBT تازه تر می شوند. با توجه به گواهی تماس با مواد غذایی، این محصول همچنین برای بسته بندی لوازم آرایشی و همچنین بسته بندی مواد غذایی مناسب است.
برچسب: Ultradur®, BASF , FAKUMA, Infinergy®, PA, PBT,

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !