کد : ١٨۶٣۴
تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٨/٢٠
بازدید : ٢٨۴

بازار پلاستیک های مهندسی تا سال 2024 به بیش از 100 میلیارد دلار می رسد.


"تقاضای رو به رشد" به دلیل شهرسازی سریع و افزایش قدرت خرید در آسیا.


بازار پلاستیک های مهندسی تا سال 2024 به بیش از 100 میلیارد دلار می رسد.
براساس گزارش اخیر، بازار پلاستیک های مهندسی تا سال 2024 به 104.32 میلیارد دلار 91.6) میلیارد یورو) خواهد رسید که این امر به واسطه "تقاضای پررونق" در بخش های خودروسازی، الکترونیک و توسعه ساخت و ساز است.

بر اساس گزارشی از شرکت مشاوره Frost & Sullivan انگلستان تحت عنوان "پیش بینی بازار پلاستیک مهندسی جهانی تا سال 2024"، شهرسازی سریع و افزایش قدرت خرید در آسیا، به ویژه چین، هند و آسیای جنوبی، دلایل اصلی رشد در تقاضا هستند.

بازار فرصت های زیادی برای تولید کنندگان مواد تخصصی ارائه می دهد، زیرا کاربرد های در حال تحول نیازمند تحقیق و توسعه جدید، توسعه محصول و راه حل های کاربردی جدید است.

 به گفته متخصصان، توسعه فرمول ها و محصولات جدید برای تولید کنندگان اصلی تجهیزات و کاربران نهایی، در طول دوره پیش بینی شده ، "درآمد سودمند، تمایز محصول و پیشرفت های تکنولوژیکی" را برای صنعت فراهم می کند.

  صنایع کوچکتر باید  "رهبران بازار مانند DSM، SABIC و BASF"را در گسترش توانایی های خود در بازار آسیا-اقیانوس آرام دنبال کنند.

گزارش Frost & Sullivan به عنوان مهمترین فرصت های رشد در بازاررا جایگزینی سبک وزن تر به جای فلز و همچنین ساخت، حمل و نقل و استفاده از دارو اعلام کرده است.

با وجود این محرک های رشد، تعدادی از عوامل کلیدی که می توانند زنجیره تامین را مختل و مانع رشد نیز می شوند، در گزارش مشخص شده است.

این موارد شامل مقررات دولتی، نوسان قیمت نفت، جنگ های تجاری بین المللی و کوچک سازی اجزاء الکتریکی و الکترونیکی است.


منبع:"www.plasticsnewseurope.com"
برچسب: basf, sabic, dsm, بازار پلاستیک, پلاستیک مهندسی, پیش بینی بازار ,

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !