کد : ٣٠۶۵٧
تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٣/٠٨
بازدید : ٢٣٧

BASFتولید پودر پلی اکریل امید را در چین گسترش می دهد.


ظرفیت جدید از رشد تکنولوژی مبتنی بر پلی آکریل آمید نوین BASF برای صنعت معدن حمایت می کند


BASFتولید پودر پلی اکریل امید را در چین گسترش می دهد.

BASFتولید پودر پلی اکریل امید را در چین گسترش می دهد.

 ظرفیت جدید از رشد تکنولوژی مبتنی بر پلی آکریل آمید نوین BASF برای صنعت معدن حمایت می کند.

چین - 16 آوریل 2019 - در طول سه ماهه اول سال 2019، BASF با موفقیت تولید تجاری خط تولید جدید خود برای پودر پلی آکریل آمید در سایت کاملا متعلق به خود در نانجینگ چین را شروع کرده است. ظرفیت 20،000 متریک تن در سال ظرفیت پلی آکریل آمید از مشتریان معدن در آسیا و اقیانوس آرام پشتیبانی خواهد کرد.

 دیمین کابی، معاون ارشد، میدان نفتی و معدن، BASF،می گوید: "ما بسیار مفتخر به راه اندازی بی عیب و نقص تولید پلی آکریل آمید BASF در نانجینگ و پذیرش تجاری محصولات آن هستیم. واحد جدید ظرفیت تولید خود را برای چندین محصول اختصاصی محصولات پلی آکریل آمید آنیونی تولید می کند که به طور انحصاری توسط BASF و شرکای توزیع مجاز آن به فروش می رسد، از رشد راهکارهای نوآورانه ما برای صنعت معدن پشتیبانی می کند.

BASF به عنوان یک پیشگام جهانی ارائه دهنده راه حل های پایدار برای عملیات استخراج معادن، نوآوری هایی را ایجاد می کند که باعث افزایش بهره وری، بهبود و انعطاف پذیری در فرایند هیدرومتالورژیک می شود. پلی آکریل آمید همکاری قابل توجهی با نوآوری های BASF برای گیرنده های سنگین، پردازش آلومینا و مدیریت ضایعات در معدن، و همچنین بهبود بازیافت سنگین و تحریک مخزن در میدان های نفتی است. در سال 2018، BASF 15 پتنتی برای راه حل های مبتنی بر پلی آکریل آمید ارسال کرد.

دارایی جدید کاملا متعلق به چین باعث گسترش پدیده تولید جهانی PAM BASF برای صنایع معدنی و نفتی می شود که عمدتا به قراردادهای عرضه بلند مدت با واحدهای تولید در اروپا، آمریکای شمالی و استرالیا متکی است.

درباره BASF Mining Solutions

 

با استفاده از محصولات نوآورانه، حمایت از زمینه های جهانی و تخصص فنی پیشرو در صنعت، راه حل های معادن BASF راه حل های پایدار را فراهم می کند که باعث افزایش بهره وری، بهبود و انعطاف پذیری در طول فرآیند هیدرومتالورژیک استخراج معادن ، استخراج حلال ، جداسازی جامد / مایع و مدیریت ضایعات می شود

BASF Mining Solutions یکی از بخش های عملکرد مواد شیمیایی BASF است. نمونه کارهای این بخش نیز شامل افزودنی های پلاستیک، مواد معدنی کائولن، مواد شیمیایی نفتی و همچنین راه حل های سوخت و روانکاری است. مشتریان از صنایع مختلف از قبیل مواد شیمیایی، پلاستیک، کالاهای مصرفی، انرژی و منابع و خودرو و حمل و نقل از راه حل های نوآورانه بهره مند شوند.

درباره BASF

 

در BASF، تقریبا 122،000 کارمند گروه BASF در زمینه کمک به موفقیت مشتریان ما در تقریبا تمام بخش ها و تقریبا هر کشور در جهان کار می کنند.

برچسب:

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !