کد : ٣٧۶۶۶
تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٧/٠٩
بازدید : ١۴۵

Pevalen ™ Pro پلاستیک ساز تجدید پذیر پلی استر جایگزین مناسب برای فتالات


شرکت Perstorp از پلاستیک ساز جایگزین فتالات برای بهبود پایداری PVC رونمایی می کند Perstorp یک پلاستیک ساز تجدید پذیر پلی استر (جایگزین فتالات) به نام Pevalen ™ Pro معرفی کرده است. این ماده می تواند یک pvc انعطاف پذیررا تولید نماید و حتی ...


Pevalen ™ Pro   پلاستیک ساز تجدید پذیر پلی استر جایگزین مناسب برای فتالات
شرکت  Perstorpاز پلاستیک ساز جایگزین فتالات برای بهبود پایداری PVC رونمایی می کند

Perstorpیک پلاستیک ساز تجدید پذیر پلی استر (جایگزین فتالات) به نام Pevalen ™ Pro  معرفی کرده است. این ماده می تواند یک pvc  انعطاف پذیررا تولید نماید و حتی آن را به یک  انتخاب  جذاب تر ، بر اساس اثر به جا مانده کربنی بسیار پایین در مقابل مواد و فن آوری های رقابتی تبدیل می کند.
Pevalen ™ Pro  باعث بهبود پایداری PVC بدون ایجاد ممناعت در کیفیت و کارآیی می شود.
 
ساخت PVC انعطاف پذیر به عنوان یک انتخاب جذاب در پلاستیک
جنی کلیووس ، مدیر بخش فروش بازار Perstorp در مورد پلاستیک ساز پلی استر ، توضیح می دهد: "صاحبان برند و مصرف کنندگان در جستجوی پلاستیک و مواد جدید با مشخصات پایداری بهبود یافته و کاهش اثر کربن هستند. ما اعتقاد داریم PVC انعطاف پذیر با Pevalen ™ Pro ترکیبی مناسب است ، به عنوان یک محصول با کارایی بالا و دارای یک اثر قابل توجه در محیط زیست. "
پلاستیک سازها برای PVC انعطاف پذیر ضروری هستند و می توان با استفاده از پلاستیک ساز مناسب ، جذابیت محیطی PVC را افزایش داد. در همین زمینه ، Pevalen ™ Pro  برای هموار نمودن منافع محیط زیست بیشتر توسعه یافته است.
 
Pevalen ™ ، پلاستیک ساز جایگزین واقعی فتالات
Perstorp Pevalen ™ ، خط تولید یک پلاستیک ساز جایگزین واقعی فتالات در سال 2014 را به عنوان یک جایگزین با عملکرد برتر برای فتالات ، به ویژه در برنامه های حساس در ارتباط با افراد ، که نگرانی های بهداشتی در آن وجود داشته و مورد توجه قرار گرفته است ، راه اندازی کرد. تولید آن به دلایل زیر نه تنها از نظر اقتصادی  مقرون به صرفه است بلکه  از یک محلول کم اثر در محیط زیست برای تولید کنندگان PVC استفاده می کند.
  • کارایی پلاستیک سازی - مواد کمتری مورد نیاز است
  • پردازش سریعتر - انرژی کمتری دارد
  • نوسانات کم - حفظ عملکرد
  • پایداری UV بالا - از فرسودگی زودرس جلوگیری می کند
  • نرمی بی نظیر - عملکرد طولانی مدت
 
گشایشی در پتانسیل زیست محیطی  PVC
در حال حاضر ، Pevalen advantage  دارای یک مزیت آشکار در چهاارچوب پایداری نسبت به رقبای پلاستیک ساز می باشد. از آنجایی که پلاستیک سازها بخش قابل توجهی از PVC را تشکیل می دهند (40% در بعضی از کاربردها) ، تولیدکنندگان برای پایین آمدن اثر کربن خود از هم اکنون می توانند از Pevalen™ استفاده کنند.این مزیت زیست محیطی با انتخاب نسخه جدید تجدید پذیر Pevalen™ Proافزایش خواهدیافت که در ابتدا تا 40٪ محتوای تجدید پذیر قابل دسترسی خواهد بود - با پتانسیل طولانی مدت تبدیل شدن کامل به مواد تجدید پذیر، افزایش می یابد.
انتخاب Pevalen ™ Pro برای همه حامیان و به ویژه برای صاحبان برند در مناطق حساس و در ارتباط افراد مانند پارچه های روکش دار ، چرم مصنوعی ، کفپوش ، پوشش دیوار ، فضای داخلی خودرو و ورزش و ... مفید خواهد بود.
 
مسئول تأمین و تبدیل به 100٪ پلاستیک سازهای تجدید پذیر
 Pevalen ™ Proاز همان کیفیت بالا برخوردار است و عملکرد معادل Pevalen را تضمین می کند ، زیرا مولکول آن یکسان است. بنابراین ، می توان آن را به عنوان جایگزینی مستقیم استفاده کرد و ساخت محصول انتخابی را بسیار آسان کرد. درجات تجدید پذیر تحت مفهوم Mass Balance ساخته می شوند و توسط شخص ثالث ISCC صدور گواهینامه پشتیبانی می شوند ، که تضمین می کند که محصول بر پایه زیست محیطی به طور پایدار تهیه شده است و مطابق با الزامات تعیین شده برای آینده ای پرمحتوا است.

منبع:https://polymer-additives.specialchem.com

برچسب: افزودنی پلاستیک پی وی سی, نرم کننده تجدید پذیر, پلاستیک ساز تجدید پذیر پلی استر , افزودنی فتالات,

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !