کد : ۴٣٨٧
تاریخ انتشار : ١٣٩۵/١٠/١۴
بازدید : ٨٧٩

معرفی فوم جدید از پلی‌پروپیلن


فوم‌ها یکی از محصولات پلیمری است که در محدوده وسیعی از کاربردها از صنایع بسته‌بندی تا ساخت‌وساز و عمران مورد استفاده قرار می‌گیرد.


معرفی فوم جدید از پلی‌پروپیلن
فوم‌ها یکی از محصولات پلیمری است که در محدوده وسیعی از کاربردها از صنایع بسته‌بندی تا ساخت‌وساز و عمران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت Braskam در کشور برزیل یک گرید جدید از پلی‌پروپیلن به نام Amppleo برای ساخت محصولات متنوع از فوم راه‌اندازی کرد..
Amppleo یک مذاب با استحکام بالا از رزین پلی‌پروپیلن (high-melt-strength-pp) است که به اختصار HMS-PP نام دارد. این محصول را می‌توان برای محدوده‌ی وسیعی از کابردها شامل صنعت خودرو و تولید و بسته‌بندی را مورد استفاده قرار داد.

HMS-PP می‌تواند تا دمای بالاتر از ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد را بدون تغییر شکل و ایجاد نقص تحمل کند.

همچنین این رزین قادر است محصولات فومی را در محدوده‌ي بزرگی از چگالی از ۳۵ تا ۳۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب را پوشش دهد.
این رزین جدید برای تولید محصولات سبک و عایق‌های صوتی و حرارتی هم پیشنهاد شده است. همچنین با توجه به اهمیت بازیافت در دنیای امروز، شرکت Braskem اعلام کرد این فوم قابل بازیافت می‌باشد.

Walmi Soller، مدیر کسب و کار PP در شرکت Braskem بیان کرد:" پیشرفت تکنولوژی جدید رزین HMS-PP نه تنها ظرفیت نوآوری و رشد در Braskem را نشان می‌دهد بلکه نشان‌دهنده‌ی درک این تیم تحقیقاتی از نیاز مشتریان است و می‌تواند راهکار و راه‌حلی مناسب و متفاوت برای آن ارائه دهد". وی در ادامه اظهار کرد: خواص این رزین منحصر به فرد، محدوده‌ی وسیعی از کاربردها را می‌تواند پوشش دهد و فرصتی برای تولید محصولات فومی جدید همراه با کارآرایی بالا ایجاد می‌کند.

نمودار زیر مقایسه HMS-PP و PP عمومی را نشان می‌دهد:
برچسب: فوم, PP, HMS-PP, استحکام مذاب, ,

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
 
آدرس ایمیل:
پیام:
 
    
عبارت امنیتی:
 

نظرات

موردی یافت نشد !