راهنمای سایت


سایت پلینو با هدف ایجاد ارتباطات سازنده در صنعت پلیمر و پلاستیک و ارائه خدمات مورد نیاز این صنعت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.


پلینو در فاز نخست خدمات متنوعی را در دو بخش  آموزشی و فنی، مهندسی فراهم آورده است و در حال حاضر به صنایع مرتبط به پی وی سی که شامل شش صنعت؛ لوله و اتصالات، پروفیل درب و پنجره، انواع سیم و کابل، انواع ورق دیوارپوش و داکت، انواع گرانول نرم شیلنگ  و همچنین پلاستیسول ها ( چرم مصنوعی و...) می باشد، ارائه می نماید.

سایت پلینو به منظور بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت خدمات ارائه شده، این خدمات را در فاز های مختلف و پیوسته( و با توجه به نیاز و درخواست کاربران)  برای همه ی صنایع مرتبط با پلیمر فراهم و در دسترس شما قرار می دهد.

خدمات قابل ارائه سایت پلینو عبارتند از:


1-خدمات آموزشی، شامل:

بخش اول: مقالات عمومی و تخصصی مرتبط با هر صنعت

بخش دوم: فیلم های آموزشی مرتبط با هر صنعت

بخش سوم:دوره های آموزشی آنلاین

2-خدمات فنی و مهندسی شامل:

بخش اول: معرفی اطلاعات مربوط مواد اولیه مرتبط با هر صنعت و همچنین امکان مقایسه ی بین محصولات مختلف

بخش دوم: مشاهده پرسش و پاسخ های متداول و امکان درج نظر در مورد آن موضوع.

بخش سوم: امکان درج سوالات و مشاوره خصوصی با کارشناسان و متخصصین مرتبط با آن صنعت.


مشاهده ی قفل بر روی برخی از صفحات سایت:

شما می توانید برای استفاده ی هرچه بهتر از خدمات پلینو با عضویت در سایت از امکانات بیشتری برخوردار شوید، علامت قفل بر روی برخی از صفحات سایت به این معنی است که این خدمات فقط برای اعضا قابل استفاده می باشد.

حق مادی و معنوی اثر:

تمامیه مطالب تخصصی منتشر شده در سایت در قالب خدمات فنی و مهندسی متعلق به شرکت پلینو می باشد، و هرنوع کپی برداری  از آن تنها با هماهنگی مدیریت سایت و ذکر منبع امکان پذیر می باشد.

           
                              


تصویر موجود نمیباشد